Автономні сонячні електростанції

Незалежні автономні СЕС дозволяють суттєво заощаджувати на сплаті електроенергії та повноцінно користуватись електроприладами без жодних обмежень.

Основні складники:
  • сонячні батареї;
  • акумуляторні батареї;
  • контролер;
  • інвертор.

Принцип роботи автономної СЕС полягає в тому, що фотоелектричні перетворювачі конвертують сонячну світло в постійний струм, який долає шлях по проводах до контролера. Останній корегує енергію, що надійшла, до оптимального рівня і передає її до акумулятора.
Переваги автономних СЕС

Автономні СЕС мають багато переваг: вони безшумні, безпечні та надійні, не шкодять природі та частково покривають використання енергії з електромережі. Після професійного та швидкого монтажу від Solar Family під час раціональної експлуатації ви зможете користуватись альтернативною енергією впродовж двох діб. Якщо у вас є можливість під'єднатися до електромережі, автономна сонячна електростанція може використовуватися як резервна. В іншому випадку – прослужить як незалежна станція. Вона проста у використанні, тому ви легко зможете контролювати обсяги спожитої електроенергії.

Замовте автономну сонячну електростанцію

Форма зворотного зв'язку
Заповніть форму нижче і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом

Недоліки автономних СЕС


Автономні СЕС не користуються великою популярністю. Спеціалісти радять встановлювати їх у поселеннях з перебоями у постачанні електроенергії або при її повній відсутності.

Серед недоліків такої системи слід також виокремити високу вартість її обладнання. З цією СЕС ви не приєднаєтесь до програми «Зелений тариф», оскільки вся зекономлена енергія зберігається в акумуляторах. До того ж ці батареї треба періодично оновлювати. При зменшенні сонячної активності (ніч, погана погода) ваш ресурс обмежується.

Де купити автономну сонячну електростанцію в Україні

Автономні сонячні електростанції є незамінними джерелами енергії для дач, заміських будинків, ферм, житлових будинків та бізнесу. Компанія Solar Family пропонує найвигідніші ціни на автономні сонячні електростанції. З придбанням автономної СЕС ви інвестуєте у власну енергетичну забезпеченість.

Заповніть заявку на сайті, проконсультуйтесь з нашими менеджерами та отримайте повний пакет послуг з якісного проєктування, монтажу та сервісу сонячної електростанції. Виберіть собі на нашому сайті оптимальну модель, яка буде відповідати необхідній потужності та функціональним можливостям.
Контакти:
Київ, вул. Сім'ї Прахових, 50