Автономне та резервне живлення
для Вашого будинку

Якщо бажати енергонезалежності для свого будинку, то це само справа автономних електростанцій. Такі СЕС укомплектовані автономними інверторами та акумуляторами, що гарантує Вам безперебійне енергопостачання у разі відключень від загальних мереж, або навіть за їх відсутності. Завдяки автономним СЕС Ви отримаєте енергетичну незалежність і в день і в ночі.
Автономна станція
Це правильне та ефективне рішення, якщо приєднати об'єкт до електромережі, фінансово не вигідно або не можливо.
- якщо є періодичні, або постійні планові відключення мережевого живлення і це негативно впливає на якість життя, або на Ваш бізнес.
- якщо Ви плануєте позбавити себе від тарифів на електроенергію та стати енергонезалежним маєте можливість вже зараз.
Що стосується гібридних сонячних станцій, то вони укомплектовані гібридними інверторами, а з ними й акумуляторними батареями, що окрім автономії мають змогу генерувати надлишки невикористаної енергії з сонячних панелей у загальну мережу по "зеленому тарифу". Станція даного типу окрім бажаної енергонезалежності, приносить своїм власникам ще і прибуток, тому більш рентабельні та економічно доцільні.
Консультація
якщо у Вас залишилися питання, заповніть форму нижче, і наш менеджер зв'яжеться з Вами для додаткової консультації

Сонячні електростанції для дому

Технічний розвиток прогресивно йде вперед, і не користуватись його продуктами не має сенсу. Альтернативні джерела електроенергії вже не перший рік доводять свою потужність, надійність та екологічність. Уже сьогодні ви можете стати повністю енергонезалежними, встановивши власну електростанцію вдома і назавжди припинити користуватись електромережами. Так ви покриєте свої енергетичні потреби й навіть зможете заробляти гроші.

Сонячна електростанція для приватного будинку

Сонячні електростанції (СЕС) – це спеціальна система, що перетворює сонячну енергію на електричну. Її основні складові: фотомодулі, інвертор, акумулятори, кріплення, конектори, кабель.

Залежно від мети використання існують три види СЕС:

  • мережеві – сонячна електроенергія йде напряму до стаціонарної електромережі, за невикористану енергію ви отримуєте прибуток;
  • автономні – енергія від сонця повністю покриває ваші потреби для користування електроприладами, а надлишок накопичується в акумуляторах;
  • гібридні – поєднують у собі можливість заробляти за програмою «Зелений тариф» та накопичувати зайву енергію.
Усі кошти, витрачені на покупку та монтаж СЕС, ви окупите впродовж кількох років.

Що таке сонячні електростанції для будинку

Встановлення власних СЕС для будинку – впевнений крок до енергонезалежності. Це слушний варіант для місцевостей з нестабільним електропостачанням, недостатньою потужністю або повною відсутністю електромережі. З цим альтернативним джерелом енергії ви будете стандартно використовувати необхідні прилади та помпи, при цьому зможете повністю відмовитись від експлуатації електромереж. А це суттєво зекономить ваш бюджет.

Де можливо встановлення сонячних панелей вдома

Френсіс Бекон влучно зауважив, що у сонця є один недолік: воно не може бачити самого себе. У нашій справі найважливіше, щоб ваші сонячні панелі його «бачили». Тут варто правильно помістити приватну сонячну електростанцію, адже це безпосередньо впливає на ефективність її виробництва.

Solar Family пропонує чотири варіанти:

  1. На даху. Таким чином ви заощадите на системі кріплення та збережете місце на землі. У цьому випадку монтаж нескладний у виконанні, а результат швидко окупається. Але панелі не завжди вдається направити на південь, а в дахового покриття може бути не оптимальний кут нахилу.
  2. Розташувати на наземній металоконструкції (статичній або поворотній). Тут ви отримаєте вищу продуктивність, виберете найкращий кут нахилу. Але витратите більше грошей і часу.
  3. СЕС на трекері – це найвигідніший тип розміщення, тому що з ним фотомодулі зможуть максимально відстежувати рух сонця. За цю найпродуктивнішу систему треба викласти чимало коштів і періодично перевіряти чутливу механіку.
  4. Монтаж панелей на фасаді проводять, якщо немає інших варіантів. Таким способом ви додасте естетичності будівлі, однак продуктивність СЕС впаде до 30%.
Проконсультуйтесь з нашими менеджерами, який варіант найкраще підходить для вас.

Як встановити і запустити сонячну електростанцію для приватного будинку

Встановлення сонячної електростанції для дачі починається з оформлення заявки на надання послуг. Після попередньої консультації на місце виїжджає інженер, щоб визначити обсяги майбутньої роботи, порахувати енергетичні потреби та підібрати оптимальну модель СЕС для вас. Після проєктування і погодження плану підписується договір, а майстри починають монтаж.

Існує два варіанти розташування сонячних панелей – вертикальний та горизонтальний. Перший варіант розглядається одразу, оскільки для нього використовують менше основних матеріалів. Другий – підходить для наземних станцій і буде більш стійкий до вітрів. Горизонтальне розміщення демонструє вищий обсяг виробництва енергії та займає менше часу на встановлення, але обійдеться дорожче.

Де купити сонячні електростанції для домогосподарств в Україні

Ціна на сонячні електростанції від Solar Family визначається вартістю встановленого обладнання, професіоналізмом та оперативністю наших робітників. Замовляйте у нас роботу «під ключ» та отримайте швидкий та якісний результат без особистого залучення до процесу. Ціна домашньої сонячної електростанції залежатиме від потужності, зайнятої площі, складності роботи. Остаточну суму можна дізнатись у наших менеджерів.
Контакти:
Київ, вул. Сім'ї Прахових, 50