Гібридні сонячні електростанції

Гібридність сонячної електростанції полягає в тому, що система може одночасно використовувати енергію сонця, електромережі та акумуляторів. Така СЕС цілодобово працює для повного забезпечення об'єкта електроенергією та дозволяє продати невикористану енергію за «Зеленим тарифом».

Гібридна сонячна електростанція складається з інвертора (пристрою з перетворення), до якого підключається акумуляторний блок, та сонячної панелі.

У випадку пропадання зовнішнього електропостачання та необхідності повної автономії інвертор буде визначати пріоритетом роботи підтримку акумуляторів на рівні максимального заряду. Функціонал системи завдяки акумуляторній батареї та можливості перерозподіляти енергію зростає в рази.
Переваги гібридних СЕС
Вибрана система має багато переваг і зможе задовольнити ваші потреби. Купити гібридну сонячну електростанцію доцільно, тому що вона:
  • генерує та зберігає енергію
  • замінює енергію зі стаціонарної електромережі (частково або повністю)
  • знижує використання електрики, отриманої традиційним шляхом;
  • надійна
  • робить ваш будинок або бізнес енергонезалежним
  • невибаглива в обслуговуванні
  • дозволяє отримувати прибуток за продаж невикористаної енергії

Замовте гібридну сонячну електростанцію

Форма зворотного зв'язку
Заповніть форму нижче і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом

Недоліки гібридних СЕС

Як стверджує німецьке прислів'я: немає переваг без недоліків. Так само і з гібридними СЕС. До мінусів таких систем відносять високу вартість електростанції в порівнянні з іншими видами СЕС, оскільки ціна на акумулятори висока. Через це вона буде окупатися довше.

Встановлення акумуляторів великої ємності потребує багато місця (окреме приміщення). Батареї треба періодично оновлювати, вони відпрацьовують від 7 до 15 років.

При резервному режимі живлення обмежується кількість підключених до мережі електроприладів – залежно від потужностей гібридного інвертора. Однак ці незначні недоліки не переважають перераховані вище переваги. Гібридні сонячні електростанції набувають все більшої популярності та якісно виконують поставлені завдання.

Де купити гібридну сонячну електростанцію в Україні

Купити гібридну СЕС вигідно можна у компанії Solar Family. Ми пропонуємо повний спектр робіт під власним досвідченим наглядом. Нам довіряють весь процес: від проєктування СЕС до своєчасного сервісу обладнання. Заповнити форму для швидкого зворотного зв'язку можна на нашому сайті або звернутись за телефоном.

Спочатку ви проконсультуєтесь з менеджером по всіх питаннях. Перед остаточним вибором електростанції інженер має з'ясувати індивідуальні потреби об'єкта, що конкретно вам важливо у критичний момент. Тільки після врахування всіх нюансів вам запропонують варіанти техніки та її кількість.

Звертайтесь у Solar Family та ставайте незалежними!
Контакти:
Київ, вул. Сім'ї Прахових, 50