Отримайте індивідуальний розрахунок сонячної електростанції для дому та графік Вашого доходу від продажу електроенергії за «Зеленим тарифом»

Сонячна станція – 10 кВт

З чого складається сонячна станція?
 • Сонячні панелі
  При попаданні на них світла видають постійний струм
 • Мережевий інвертор
  Перетворює постійний струм на змінний і віддає його в мережу
 • Система кріплення
  Металева конструкція для кріплення сонячних панелей (на покрівлю, на землю)
 • Витратні матеріали
  Кабель, трубопровід

Скільки коштує сонячна станція на 10 кВт?

У таблиці нижче вказано комплектацію сонячної станції на 10 кВт. Для більш точного розрахунку зверніться до нашого менеджера.
Бажаєте отримати більш детальний розрахунок сонячної станції з урахуванням Ваших потреб?
Заповніть форму нижче, і наш менеджер зв'яжеться з Вами

Сонячна електростанція на 10 кВт для вашого дому

Інноваційні технології з постачання альтернативної енергії сонця тепер доступні й для вашого дому. Всього одна сонячна електростанція 10 кВт та ціна електроенергії згідно із зеленим тарифом дає можливість не тільки забезпечити себе електрикою, теплом і світлом. Власник може ще й заробляти на продажі надлишків одержаної електроенергії. Річний прибуток становить близько 1 000 євро, а головне – не треба більше залежати від централізованих електромереж. Ваш будинок забезпечується електрикою автономно від сусідніх та всього населеного пункту.

Сонячна електростанція 10 кВт під ключ

Компанія Solar Family проводить усі необхідні роботи. Якщо встановлюється сонячна електростанція 10 кВт під ключ, ціна залежатиме від комплексу устаткування. Монтаж проводять спеціалісти із 10-річним досвідом у цій сфері.

Ви одержуєте готову сонячну станцію з налагодженою роботою, яка повністю готова до вводу в експлуатацію. Техніко-економічні показники розраховуються відповідно до конкретного проєкту.

Модулі сонячних панелей розташовуються з невеликим нахилом і орієнтацією на південь. Зазвичай вони встановлюються під кутом 35°.

Переваги сонячних електростанцій 10 кВт

Якщо ви встановите сонячну електростанцію такої потужності, вона забезпечить такі основні переваги:

 • енергонезалежність;
 • зменшення енергоспоживання мережі до 60 кВт/годин;
 • самоокупність, повернення інвестицій за 3 роки;
 • річний прибуток може перевершувати 1 000 євро.

Що містить у собі сонячна станція на 10 кВт

Дещо вища (у порівнянні із 5 кВт) ціна сонячної електростанції 10 кВт дає додаткові вигоди та можливості. Як і в першому виді система розраховується відповідно до технічних параметрів, власного споживання об'єктом електроенергії.

Комплектація залежить від виду станції, мережевий її різновид не включає акумуляторну батарею, вони не призначені для єдиного джерела енергії. Автономна система оснащується АКБ і є повністю енергонезалежною.

Як працює СЕС 10 кВт

Введена в експлуатацію сонячна електростанція 10 кВт під ключ виробляє електроенергію відразу після запуску. Її підсумкова потужність пропорційна яскравості сонця. Природно, що в ясний день вона буде більшою, ніж у похмурий.

Енергія генерується сонячними панелями й поступає через спеціальний інвертор до користувачів. Важливу роль також відіграє чистота поверхні модулів.

Оплачена вартість сонячної електростанції 10 кВт окупиться всього за 3 роки. Вона має підвищену потужність, що скорочує строк повернення вкладень.

Процес будівництва СЕС на 10 кВт

Порівняно не складний процес монтажу все одно потребує професійного досвіду. Лише за таких умов встановлені сонячні електростанції 10 кВт безперебійно працюватимуть не один десяток років. Монтаж проводиться відповідно до технічних норм та правил. Проєктування здійснюється з видачею технічного паспорта.

Вигідно купити сонячну електростанцію на 10 кВт і замовити монтажні роботи можна в компанії Solar Family в Києві. Наші спеціалісти проводять всі необхідні розрахунки на основі заявленої потужності, на роботи надається гарантія.
Контакти:
Київ, вул. Сім'ї Прахових, 50