Отримайте індивідуальний розрахунок сонячної електростанції для дому та графік Вашого доходу від продажу електроенергії за «Зеленим тарифом»

Сонячна станція – 15 кВт

З чого складається сонячна станція?
 • Сонячні панелі
  При попаданні на них світла видають постійний струм
 • Мережевий інвертор
  Перетворює постійний струм на змінний і віддає його в мережу
 • Система кріплення
  Металева конструкція для кріплення сонячних панелей (на покрівлю, на землю)
 • Витратні матеріали
  Кабель, трубопровід

Скільки коштує сонячна станція на 15 кВт?

У таблиці нижче вказано комплектацію сонячної станції на 15 кВт. Для більш точного розрахунку зверніться до нашого менеджера.
Бажаєте отримати більш детальний розрахунок сонячної станції з урахуванням Ваших потреб?
Заповніть форму нижче, і наш менеджер зв'яжеться з Вами

Сонячна електростанція на 15 кВт для енергонезалежності вашого житла

Solar Family представляє нову лінійку сучасних енергоефективних систем для акумулювання сонячної енергії. Першу трійку лідерів очолює сонячна електростанція 15 кВт, ціна якої в середньому становить від $11 000. Вона забезпечує повну енергонезалежність.

Альтернативні джерела енергії використовують сонячне випромінювання, яке активно використовується для потреб людей. Воно акумулюється спеціальними панелями й перетворюється на електричний струм, що живить побутові, освітлювальні прилади та конвектори для тепла у вашому домі.

Сонячна електростанція потужністю 15 кВт для дому

Мережева сонячна електростанція 15 кВт встановлюється на даху або на присадибній земельній ділянці, щоб зменшити у кілька разів споживання електроенергії. Вона може використовуватись також для продажу надлишків енергії за зеленим тарифом. Він значно перевищує чинний в мережі й становить у 2022 році 0,16 євро за 1 кВт. В результаті роботи сонячної станції отримується стабільний прибуток і забезпечується самоокупність проєкту.

Зелений тариф для продажу енергії сонця діє на основі постанови Національної комісії України.

Принцип роботи сонячної електростанції 15 кВт

Енергія, створена сонячними панелями, поступає через спеціальний сонячний інвертор до користувача. При цьому потужність системи залежить від інтенсивності сонячного світла. Вона буде збільшуватись у безхмарну погоду.

Сонячні панелі виготовляються з використанням новітніх технологій, включаючи вирощування кристалів. Висока якість забезпечує безперервну роботу впродовж довгих років.

Якщо у ваших планах мережева сонячна електростанція 15 кВт, ціна її в комплексі за прайсом враховує встановлення відповідного за потужністю інвертора. Він оснащений:

 • незалежними МРРТ-трекерами, що дає можливість розміщувати сонячні панелі в різних положеннях і площинах;
 • монітором для показу рівня генерації;
 • безпровідним Wi-Fi-моніторингом для дистанційного управління;
 • контролю вхідної напруги на кожному МРРТ-трекері – до 800 В.
Проєкт енергосистеми враховує всі необхідні технічні дані та засоби, а користувачеві надається також технічний паспорт.

Для яких цілей підійде сонячна електростанція «під ключ» на 15 кВт

Потужна сонячна електростанція 15 кВт призначена для забезпечення сонячною електроенергією вашого будинку. Вона також підійде для дачі, котеджу, фермерського господарства, безперебійного забезпечення інкубаторів.

Повністю автономна станція комплектується спеціальними акумуляторами, наприклад, літій-залізофосфатними або свинцево-кислотними. Це надає значну перевагу в повній енергонезалежності.

Що входить до комплекту сонячної електростанції «під ключ» на 15 кВт

Сучасна сонячна станція включає:

 • сонячні панелі від відомих виробників;
 • мережевий інвертор;
 • систему кріплення;
 • захисний автомат;
 • кабель, конектор, електрофурнітуру.
Гарантії виробника на оснащення становлять 7 років.

Особливості монтажу 15 кВт електростанції

Технічні роботи і монтаж системи проводяться відповідно до технічних норм і правил. Це забезпечить безвідмовну роботу та безпеку, а також максимальні показники генерації СЕС.

Виходячи з цього, важливо довіряти такі відповідальні роботи професіоналам з великим досвідом. Вони враховують усі нюанси, тому ваша сонячна станція працюватиме з максимальною ефективністю.

Яка ціна сонячної електростанції «під ключ» 15 кВт

Залежно від виробника і комплектації встановлюється прайс. Якщо вас цікавить сонячна електростанція 15 кВт, ціна всього комплексу в середньому становить $10 600. Крім того, монтаж замовляють згідно з тарифами підрядника.

Недорого купити сонячні електростанції 15 кВт можна в компанії Solar Family в Києві. Наше представництво працює також у Херсоні. Ми обслуговуємо різні міста й села України і з радістю надамо всі необхідні консультації щодо придбання і встановлення сучасної сонячної системи для вашого дому.
Контакти:
Київ, вул. Сім'ї Прахових, 50