Отримайте індивідуальний розрахунок сонячної електростанції для дому та графік Вашого доходу від продажу електроенергії за «Зеленим тарифом»

Сонячна станція – 20 кВт

З чого складається сонячна станція?
 • Сонячні панелі
  При попаданні на них світла видають постійний струм
 • Мережевий інвертор
  Перетворює постійний струм на змінний і віддає його в мережу
 • Система кріплення
  Металева конструкція для кріплення сонячних панелей (на покрівлю, на землю)
 • Витратні матеріали
  Кабель, трубопровід

Скільки коштує сонячна станція на 20 кВт?

У таблиці нижче вказано комплектацію сонячної станції на 20 кВт. Для більш точного розрахунку зверніться до нашого менеджера.
Бажаєте отримати більш детальний розрахунок сонячної станції з урахуванням Ваших потреб?
Заповніть форму нижче, і наш менеджер зв'яжеться з Вами

Сонячна електростанція 20 кВт для дому та бізнесу

Сонячна електростанція 20 кВт дає можливість забезпечити власні потреби приватного домогосподарства та отримувати стабільний прибуток завдяки програмі «Зелений тариф». Цей варіант СЕС також буде вдалим рішенням для малого та середнього бізнесу, адже її середньорічна продуктивність становить від 21 до 28 МВт – залежно від конкретних умов проєкту. Це дозволяє повністю чи частково покривати потреби юридичних осіб в електроенергії.

Комплектація СЕС 20 кВт

Ціна сонячної електростанції 20 кВт залежить від її комплектації. Обов'язковими складовими СЕС є:

 1. Сонячні панелі. Ми використовуємо високоякісні панелі з високою ефективністю та низьким рівнем деградації.

 2. Мережевий інвертор. Пропонуємо прилад виробництва Growatt, який має найкращі у світі показники ефективності. Його ККД становить понад 99%.

 3. Система кріплення. Потрібна для розміщення сонячних панелей під потрібним кутом на даху або на землі.
Крім цього, знадобляться кабелі та інші витратні матеріали, а для гібридних і автономних СЕС – акумулятори.

Термін окупності сонячної електростанції на 20 кВт

Строк окупності залежить від ціни на сонячну електростанцію 20 кВт, її фактичної продуктивності та умов використання. Одна справа – самостійно споживати згенеровану електроенергію та завдяки цьому скоротити суму оплат за рахунками обленерго, інша – продавати надлишок за «Зеленим тарифом».

Приватні власники всіх СЕС, підключених з 2020 по 2024 рік, можуть продавати електроенергію за ставкою 0,163 € за 1 кВт. Однак, розраховуючи майбутній прибуток, необхідно враховувати особливі умови виплат, які діють під час воєнного стану.

Зазвичай термін окупності сонячної електростанції на 20 кВт становить 3–7 років. Визначити точний проміжок часу, через який інвестиції до конкретного проєкту повернуться, допоможуть фахівці Solar Family.

Ціна на сонячну електростанцію 20 кВт

На сонячну електростанцію 20 кВт під ключ ціна передбачає витрати на елементи та на їх встановлення. Зазвичай монтаж, підключення та налаштування становлять 15% від вартості самої СЕС. Найкраще довірити цю роботу спеціалістам, які виконають всі роботи згідно з чинними технічними вимогами. Орієнтовна вартість складових типової СЕС на 20 кВт наведена у таблиці вище.

Чому варто купити сонячну електростанцію 20 кВт у Solar Family

Переваги співпраці з Solar Family:

 1. Пропонуємо повний цикл послуг – проєктування, монтаж, обслуговування та чищення панелей.

 2. Надаємо гарантію на кожну зі своїх послуг.

 3. Діємо згідно з чинним законодавством і розробляємо всю проєктно-технічну документацію на СЕС

У нашому доробку понад 500 успішно встановлених СЕС за 10 років роботи. Ми пропонуємо сонячні електростанції лише з надійних і ефективних складових, які мають значний термін служби. Наприклад, фактичний строк експлуатації сонячних панелей, які ми встановлюємо, становить понад 20 років. А одна із СЕС, яку ми встановили у південних областях, навіть при несприятливому розміщенні панелей (схід – захід) змогла згенерувати протягом року понад 21 МВт. Тож сонячна електростанція на 20 кВт – це вдала інвестиція, енергетична незалежність і турбота про довкілля.

Контакти:
Київ, вул. Сім'ї Прахових, 50