Блог

Найбільші постачальники сонячних фотоелектричних модулів та елементів у світі у 2021 році.

Компанія PV InfoLink опублікувала списки найбільших постачальників сонячних фотоелектричних модулів та елементів (осередків) у світі у 2021 році.

1) Longi
2) Trina / JA Solar
4) Jinko
5) Canadian Solar
6) Risen
7) Hanwa Q-Cell
8) First Solar
9) Suntech
10) Astronergy

Згідно з базою даних InfoLink, компанія Longi зберегла перше місце найбільшого постачальника модулів у 2021 році. Вперше вона досягла його в 2020 р. Розрахунки показують, що компанія відвантажила на 10 ГВт більше сонячних панелей, ніж Trina та JA Solar, які поділили друге місце.

Обсяги постачання кожного виробника з першої п'ятірки перевищили 10 ГВт.

Особливо зазначається, що частка зарубіжних ринків у постачаннях Trina склала 65%, що є видатним показником.

За підрахунками InfoLink, 10 провідних виробників панелей, за винятком First Solar, відвантажили в 2021 понад 60 ГВт модулів великого формату. Частка великоформатних панелей становила близько 40% загального обсягу поставок топ-10 (крім First Solar). Це означає, що великий формат стає мейнстрімом.

Через все більш високу концентрацію виробникам модулів середнього та малого розміру буде ще важче виживати. Вони також зіштовхнуться з проблемами, пов'язаними з низьким коефіцієнтом використання потужностей через брак сировини.

У рейтингу провідних постачальників сонячних елементів (осередків) у 2021 році перші два місця посіли Tongwei та Aiko. За ними слідують Runergy, Solar Space та Lu’an Solar. Згідно з дослідженням InfoLink, рейтинг залишився таким же, як і в 2020 році.

Зростання форматів як модулів, так і сонячних осередків, з яких модулі збираються, є очевидним технологічним трендом.

Раніше повідомлялося, що продаж сонячних модулів у світі в 2022 році вперше перевищить 200 ГВт