Блог

Сонячна електростанція для юридичних осіб: чому варто купити промислові сонячні електростанції

Чому варто купити сонячну електростанцію юридичним особам?


У багатьох підприємців чималу частину витрат становить плата за електроенергію. Промислові сонячні електростанції (СЕС) дають змогу забезпечувати 35-50% щорічних потреб бізнесу в електроенергії. Відповідно, можна заощадити чималу суму на оплаті рахунків від обленерго. Завдяки зниженню постійних витрат вкладення у власну СЕС окупаються у перші 4-7 років, відтак сонячна електростанція для юридичних осіб згодом починає приносити чистий прибуток.

Загальна комплектація промислових СЕС

Промислова сонячна електростанція містить кілька обов'язкових елементів:
  • сонячні панелі – напівпровідники, які перетворюють сонячну енергію в постійний електричний струм;
  • інвертор пристрій, який трансформує постійний струм у змінний;
  • «розумний» лічильник, який допоможе не допустити надмірного генерування електроенергії.
Крім цього, знадобляться системи кріплень, кабелі, з'єднувачі тощо.

Яка сонячна електростанція потрібна для юридичних осіб

До 2022 року юридичні особи найчастіше вибирали мережеві СЕС, оскільки вони коштували найменше. Особливість таких СЕС у тому, що вони дозволяють використовувати сонячну енергію в режимі реального часу, а коли її недостатньо споживати решту з загальної електромережі. Проте за умови відсутності електропостачання в загальній електромережі такий тип СЕС не може працювати.

Є повністю автономні СЕС, але вони найдорожчі. В умовах нестабільного та непрогнозованого електропостачання із загальної мережі оптимальним рішенням є гібридні СЕС. Цей тип електростанцій має середню вартість, може підключатися до стаціонарної електромережі та водночас комплектується акумуляторами, які дають змогу накопичувати енергію та використовувати її пізніше.

Переваги промислових електростанцій

Насамперед, промислова СЕС дає змогу скоротити витрати. Чому ще варто встановити сонячну електростанцію:
  • Заощаджені кошти фактично знижують собівартість товарів або послуг. Завдяки цьому зростає прибутковість бізнесу напряму через збільшення різниці між доходами та витратами або через зниження ціни на свій товар і розширення клієнтської бази.
  • Наявність власної електростанції з акумуляторами дозволяє працювати автономно та не залежати від наявності централізованого електропостачання. До того ж знижується залежність рентабельності бізнесу від майбутніх підвищень вартості електроенергії.
  • Промислова СЕС це вдала інвестиція, адже вкладення окупуються вже за 47 років. При цьому термін експлуатації сонячних панелей становить 2025 років, а потреба в технічному обслуговуванні за цей період є мінімальною.
  • Більшість сонячних батарей (панелей) у промислових СЕС розміщують на дахах, відповідно, вони не вимагають додаткового місця. Не створюють шуму та інших небажаних впливів.

Сонячні електростанції генерують екологічно чисту енергію. Юридичні особи, які використовують таку електроенергію, виявляють таким чином турботу про довкілля. Такі компанії є більш привабливими для клієнтів.

Вартість промислових СЕС

Ціна на промислові сонячні електростанції залежить від багатьох чинників. Основні з них тип СЕС і її потужність. Особливістю сонячної електростанції є те, що її можна укомплектовувати поступово. Наприклад, одразу встановити інвертор на 30 кВт і сонячні панелі на 10 кВт, а решту панелей змонтувати пізніше. Детальну інформацію стосовно можливих варіантів встановлення сонячних електростанцій для юридичних осіб вам нададуть менеджери Solar Family. Для консультації залиште заявку на сайті, телефонуйте чи пишіть на електронну пошту.