Solar Family

Ми знаємо, що робити.

Новостная рассылка Про нас

...Майстерність проявляється в дрібницях

О нас ...

Ми роками відбирали найнадійніших виробників, за якість продукції яких, можемо ручатися своєю репутацією. Сонячна електростанція, яку ми встановлюємо під ключ для клієнтів, дає можливість виробляти електричну енергію для власних потреб, але самий явний її бонус - це те, що завдяки передбаченої українським урядом ще в 2009 році програми «Зелений тариф»!

Кожен власник СЕС продає надлишки електроенергії що генеруються в мережу, за завищеним тарифом 0,16 євро / кВт. Це дозволяє отримувати гарантований стабільний дохід до 7000 USD на рік! Саме це дає можливість вважати, що сонячні електростанції - це стабільний, беззбитковий і повністю законний сімейний бізнес!

Ми не просто "інсталятори"

Кожен клієнт є для нас партнером, який не тільки отримує дохід від сонячної станції, а й робить величезний внесок в екологію і майбутнє нашого спільного дому - планети Земля. Саме тому у нас індивідуальний підхід до кожного проекту, який виконується компетентними фахівцями в сфері сонячної енергетики.

Індивідуальний підхід

Ми не тільки підберемо, вкомплектуємо і встановимо Вам сонячну станцію згідно з усіма передовими технологіями, а й знайдемо індивідуальне рішення для Вашого бізнесу для ефективної і найкращої роботи СЕС.

Супровід

Ми не залишаємо клієнтів наодинці з сонячної станцією, а допомагаємо в будь-якому супроводі, починаючи від документального оформлення і закінчуючи гарантійним обслуговуванням всієї станції.

Комплексне обслуговування

Ми як ніхто інші знаємо наскільки важлива ефективна робота сонячної станції. Тому ми створили комплексне рішення по обслуговуванню Вашого бізнесу - Solar Clean.

Система навчання

Наша основна мета - збереження навколишнього середовища. Слідуючи цьому, ми вирішили створити систему навчання, яка дозволить кожному бажаючому дізнатися і навчитися тим простим речам, які є невід'ємною частиною збереження екології. А так же пошуку молодих талантів, з перспективою подальшої роботи.

Познакомьтесь с нами

Ми працюємо над цим !

Введіть Ваш Email і дізнайтеся першими про відкриття

ru