... Майстерність проявляється у дрібницях
Про нас
Ми роками відбирали найнадійніших виробників, за якість продукції яких можемо ручатися своєю репутацією. Сонячна електростанція, яку ми встановлюємо під ключ для клієнтів, дає можливість виробляти електрику для власних потреб, але найбільш явний її бонус — це те, що завдяки передбаченій українським урядом ще у 2009 році програмі «Зелений тариф» кожен власник СЕС продає надлишки генерованої електроенергії в мережу, за підвищеним тарифом 0,16 євро/кВт.

Це дозволяє отримати гарантований стабільний дохід до 7000 USD на рік! Саме це дає можливість вважати, що сонячні електростанції – це стабільний, беззбитковий та цілком законний сімейний бізнес!
Ми не просто "інсталятори"
Кожен клієнт є для нас партнером, який не тільки отримує прибуток від сонячної станції, а й робить величезний внесок у екологію та майбутнє нашого спільного дому – планети Земля. Саме тому ми маємо індивідуальний підхід до кожного проекту, який виконується компетентними фахівцями у сфері сонячної енергетики.
Індивідуальний підхід
Ми не тільки підберемо, укомплектуємо та встановимо Вам сонячну станцію згідно з усіма передовими технологіями, а й знайдемо індивідуальне рішення для Вашого бізнесу для ефективної та найкращої роботи СЕС.
Супровід
Ми не залишаємо клієнтів наодинці із сонячною станцією, а допомагаємо у будь-якому супроводі, починаючи від документального оформлення та закінчуючи гарантійним обслуговуванням усієї станції.
Комплексне обслуговування
Ми як ніхто інші знаємо, наскільки важлива ефективна робота сонячної станції. Тому ми створили комплексне рішення щодо обслуговування Вашого бізнесу – Solar Clean.
Система навчання
Наша основна мета – збереження навколишнього середовища. Наслідуючи це, ми вирішили створити систему навчання, яка дозволить кожному бажаючому дізнатися і навчитися тим простим речам, які є невід'ємною частиною збереження екології. А також пошуку молодих талантів, з перспективою подальшої роботи.
Зв'яжіться з нами
Контакти:
Херсон, Бериславське шосе, 13
Нова Каховка, вул. Iсторича, 1