Власне джерело електричної енергії на підприємстві
Як власники підприємств заощаджують більше 50% на енергоресурсах
Вартість електричної енергії в Україні поступово зростає, наближаючись до європейського рівня. Це ставить нові задачі перед бізнесом і одна з них – це зберегти певний рівень рентабельності в умовах постійного збільшення витрат. Сонячні електростанції для підприємств – це вже давно працююче, популярне у всьому світі ті в Україні вчасності рішення. Це те, що потрібно кожному бізнесу, який прагне зменшити свою залежність від вартості такого необхідного і край важливого ресурсу – електричної енергії
ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ
Промислові сонячні електростанції для власного споживання інтегруються в існуючі електромережі підприємства. Чим більше споживання приходить на світловий день, тим більший відсоток з усіх електричних потреб компенсує сонячна станція. Промислові сонячні електростанції не обмежені в потужності, тому при виборі та проектуванні установки, фахівці компанії Solar Family враховують графіки споживання підприємства, технічну специфіку внутрішніх енергомереж, навантаження для максимально тісної інтеграції майбутньої установки в існуючу енергоспоживчу систему підприємства.
Чим точніше будуть проведені всі розрахунки, тим ефективніше проява себе сонячна електростанція в роботі.
ВАРТІСТЬ ТА РЕНТАБЕЛЬНІСТЬ
Вартість промислових сонячних електростанцій, працюючих на власне споживання розраховується індивідуально і залежить від потужності та специфіки об'єкту. В середньому стартова вартість 1кВт/год «під ключ» складає 650$.
Щодо рентабельності даної інвестиції, то при умовах правильно підібраної та спроектованої системи, термін повернення інвестицій складає 4-5 років, при фіксованому сьогоднішньому середньому тарифу на електричну енергію для підприємств. Але всі ми знаємо, що не існує сьогодні нічого більш непостійного за тариф на електроенергію для юридичних осіб. І в той же час постійний ресурс нашої планети – це сонце, яке і пропонуємо використовувати на кожному підприємстві.
Середній відсоток заміщення електричної енергії сонячною станцією на підприємстві влітку становить 70-80%, а взимку 15-30%
РОБОЧА ПОТУЖНІСТЬ СОНЯЧНОЇ ЕЛЕКТРОСТАНЦІЇ
Сучасні сонячні електростанції для підприємств мають потужність від 5 кВт. Щодо максимальних значень – тут обмежень немає. Те, що може вплинути на потужність промислової СЕС, встановленої для власного споживання, це: номінально необхідна кількість електричної енергії для підприємства, площа вільних поверхонь для установки сонячних фотом одулів та сума інвестицій.
5 НАЙВАЖЛИВІШИХ АРГУМЕНТІВ НА КОРИСТЬ ПРОМИСЛОВИХ СОНЯЧНИХ ЕЛЕКТРОСТАНЦІЙ ДЛЯ ВЛАСНИХ ПОТРЕБ:
1
ЕКОНОМІЯ
70-80% заміщення споживаної енергії з весни по осінь, та до 30% взимку. При певних умовах – це економія десятків тисяч доларів на рахунках за електроенергію.
2
ВИСОКА НАДІЙНІСТЬ
Строк гарантії на обладнання складає мінімум 10 років, а строк експлуатації – більше 30-ти років.
3
РЕНТАБЕЛЬНІСТЬ ІНВЕСТИЦІЙ
Повернення інвестицій упродовж 4-5 років і це при сьогоднішніх тарифах від енергопостачальників, а при зростанні тарифів строк окупності буде прискорюватись.
4
ВІДСУТНІСТЬ НЕОБХІДНОСТІ ОФОРМЛЕННЯ СЕС У ОБЛЕНЕРГО
Відсутність дозволів на будівництво, запуск та підключення СЕС. Можливість включення станції одразу, так як на це не потрібні ніякі дозволи або погодження.
5
ЕКОНОМІЧНІСТЬ
Власна сонячна електростанція це також імідж Вашого підприємства, який представляє Вас як енергоефективна та екологічно дружню компанію.
Сонячні електростанції для бізнесу на власне споживання – це те, що сьогодні впроваджують сучасно мислячі ті успішні підприємці, які розуміють всі переваги та рухаються на декілька кроків попереду.
Контакти:
099 447 87 87 - Херсон
095 310 17 05 - Нова Каховка

info@solarfamily.ua

Херсон, Бериславське шосе, 13
Нова Каховка, вул. Iсторича, 1
Завантажити презентацію
Заповніть форму нижче для завантаження презентації