Зелений Тариф

це механізм, який дозволяє Вам продавати енергопостачальній компанії (Обленерго) надлишок електроенергії, отриманої з альтернативних джерел згідно з Постановою Національної комісії України.

Нині в Україні один із найвищих «зелених тарифів» у світі та перевищує вартість електроенергії з міської мережі у 4-5 разів. Тобто на даний момент тариф на продаж 1 кВт сонячної електроенергії становить 0,16 EUR.

Оформлення "Зеленого Тарифу"

Оформлення для приватних домовласників включає декілька етапів:

 • придбання та монтаж обладнання для перетворення енергії сонця на електричну енергію (фотомодулі, інвертор);
 • відкриття розрахункового рахунку (у кожному банку країни);
 • подання документів до філії Обленерго за місцем встановлення СЕС (заява-повідомлення, схема підключення);
 • узгодження схеми;
 • оплата, монтаж та введення вузла лічильників в експлуатацію;
 • підписання угоди про купівлю-продаж електроенергії.

Ставки "Зеленого Тарифу"

Консультація
якщо у Вас залишилися питання, заповніть форму нижче, і наш менеджер зв'яжеться з Вами для додаткової консультації

Як встановити сонячні панелі і продавати енергію за зеленим тарифом

Компанія Solar Family вітає вас на своєму офіційному сайті і пропонує новітні технології із забезпечення власною електроенергією будинку, котеджу, дачі, багатоповерхових будівель і цілого міста. Сонячні панелі й цілі електростанції, які беруть енергію від сонця, ефективно працюють для забезпечення людей світлом, енергією і теплом.

Енергія сонця акумулюється для власних потреб, а надлишки можна продавати державі. З цією метою створено зелений тариф, щоб продавати отриману електроенергію постачальній компанії Обленерго. Він встановлюється на вищому рівні і узаконений постановою Національної комісії України.

Який зелений тариф 2022 діє в країні, можна ознайомитись на сайті енергопостачальної компанії. На сьогодні він більший у 4–5 разів за вартість електроенергії в мережі. Продаж сонячної енергії проводиться сьогодні за ціною 0,16 євро за 1 кВт. Цей проєкт дозволяє не тільки забезпечити свій будинок чи квартиру власною електроенергією, але й отримувати стабільний прибуток.

Зелений тариф для домашніх СЕС

Автономна робота сонячних електростанцій, або скорочено – СЕС, допомагає стати незалежним від забезпечення електроенергією. Це вигідно для домовласника і не потребує багато зусиль, приваблює також висока самоокупність проєкту.

Встановлений зелений тариф в Україні змінюється впродовж останніх років. Але за рахунок зміни курсів валют при конвертації євро в гривню продавець все одно залишається із прибутком.

Діючі зелені тарифи 2022 включають:
Компанія Solar Family працює в цій сфері бізнесу понад 10 років і встановлює все необхідне обладнання для сонячних станцій під ключ. Ми пропонуємо повний пакет послуг:

 • проєктування та 3D-візуалізацію проєкту;
 • монтаж сонячних панелей і необхідного обладнання;
 • технічне обслуговування сонячних станцій;
 • професійний клінінг для збільшення генерації поверхні.

Сучасний сервіс забезпечує безвідказну та безперебійну роботу встановлених систем. Ви одержуєте максимальну генерацію сонячного тепла в зелену електроенергію.

Особливості роботи сонячних станцій у період війни

Встановлення сонячних електростанцій і зелений тариф – це, однозначно, шлях у забезпечене енергією майбутнє. Це тепло вдома, світло, можливість завжди під'єднатись до акумулятора і залишатись на зв'язку із рідними.

Установлена сьогодні зеленим тарифом ціна за кіловат – 0,16 євро дозволяє також продавати надлишки та забезпечити окупність обладнання. Всього за декілька місяців витрати повністю окупаються, і буде рости прибуток господаря.

Робота сонячних станцій не припиняється в період війни, але піддається ризикам як і всі інші об'єкти та обладнання. Панелі для сонячних променів виручають при недостатній потужності або повному відключенні електромереж.

Де можна встановити сонячні панелі

Якщо ви вибираєте сонячні батареї, зелений тариф буде працювати також і на вас. Вони встановлюються скрізь, де є сонце – незалежно від того, чи це будівля, чи просто земельна ділянка. Спеціалісти обладнають потрібну вам станцію на професійному рівні.

Solar Family встановлює панелі:

 • на даху – чим більша площа покрівлі, тим краще, більше променів буде акумулюватись в електроенергію;
 • на присадибній ділянці, городі – тут встановлюється статична або поворотна металоконструкція для фіксації панелей;
 • на спеціальному трекері для встановлення та відстеження руху сонця.
Далі розглянемо, як підключити зелений тариф для продажу власної електроенергії. З цією метою необхідно пройти всього декілька кроків.

Як підключити зелений тариф

Оформлення документів на зелений тариф 2022 включає етапи:

 1. Купівлю та монтаж обладнання для сонячної станції, включаючи фотомодулі, інвертор.
 2. Узгодження схеми та введення системи і лічильника енергії в експлуатацію.
 3. Подання заяви та документів, схему підключення до представництва Обленерго за місцем проживання.
 4. Відкриття рахунку для одержання коштів від проданої сонячної енергії.
 5. Підписання угоди про продаж сонячної електроенергії.
Телефонуйте й замовляйте встановлення сонячних електростанцій у компанії Solar Family в Києві. Ми працюємо для людей по всій Україні і встановлюємо все необхідне обладнання під ключ. Наші спеціалісти – експерти в цій справі, рекомендують найкращий варіант для вашого дому.
Контакти:
Київ, вул. Сім'ї Прахових, 50